Augalinis pienas

Gaminamas tik iš natūralių, aukštos kokybės produktų, nenaudojant nei miltelių, nei sintetinių kvapiklių. Tiks alergiškiems karvių ar kitų gyvūnų pienui bei vegetarišką, veganišką mitybą pasirinkusiems žmonėms.

Ekologiški vaisių batonėliai

Auksinių grūdų batonėliai su džiovintų vaisių gabaliukais - tai puikus energijos šaltinis. Gaminiai sertifikuoti bei pažymėti Europos žaliojo lapo ženklu, todėl tiks ir mažam, ir dideliam.

Sausainiai ir vafliai

Šių sausainių ir vaflių gamybai vietoj cukraus naudojama fruktozė, todėl jie idealiai tinka žmonėms sergantiems cukralige ar norintiems riboti cukraus vartojimą.

Diabetiniai sausainiai

Saldus skonis be cukraus. Tinka žmonėms, sergantiems diabetu. Šie sausainiai yra gaminami kelių skonių, todėl kiekvienas ras sau tinkamą.

Ekologiški sausainiai

Už sveiką mitybą. Produktai, pagaminti iš ekologiškų sudedamųjų dalių, skirtų įvairaus amžiaus žmonėms. Tinka net kūdikiams. Sausainius rekomenduojama vartoti nuo 6 mėnesių amžiaus.

Ekologiški šokoladiniai kremai

Tai 100% ekologiški ir UTZ sertifikuoti kremai. Rasite įvairių skonių: lazdyno riešutų šokoladinis kremas, balto šokolado kremas, juodo šokolado kremas, taip pat ir pieniško šokolado kremas.

Jūsų gėrybės ir žuvis

Visi jūsų produktai yra pagauti naudojant tradicinius žvejybos būdus pagal tvarią žuvininkystę. Gamyboje naudojami: pirmojo šalto spaudimo ypač tyras alyvuogių aliejus, daržovės, prieskoniai ir acto padažai, visi yra iš sertifikuotų ekologinės žemdirbystės ūkių. Asortimente rasite: tunus savose sultyse, tunus, skumbres, kalmarų čiuptuvus, sardines ekologiškame alyvuogių aliejuje, taip pat ekologiškas midijas ekologiškame marinate.