Ekologiškas augalinis pienas

Gaminamas tik iš natūralių, aukštos kokybės produktų, nenaudojant nei miltelių, nei sintetinių kvapiklių. Tiks alergiškiems karvių ar kitų gyvūnų pienui bei vegetarišką, veganišką mitybą pasirinkusiems žmonėms.

Ekologiški vaisių batonėliai

Auksinių grūdų batonėliai su džiovintų vaisių gabaliukais - tai puikus energijos šaltinis. Gaminiai sertifikuoti bei pažymėti Europos žaliojo lapo ženklu, todėl tiks ir mažam, ir dideliam.

Sausainiai ir vafliai

Šių sausainių ir vaflių gamybai vietoj cukraus naudojama fruktozė, todėl jie idealiai tinka žmonėms sergantiems cukralige ar norintiems riboti cukraus vartojimą.

Diabetiniai sausainiai

Saldus skonis be cukraus. Tinka žmonėms, sergantiems diabetu. Šie sausainiai yra gaminami kelių skonių, todėl kiekvienas ras sau tinkamą.

Ekologiškas šokoladinis kremas

Ekologiškas ir UTZ sertifikuotas šokoladinis lazdyno riešutų kremas.

Ekologiški guminukai

Saldus skonis be cukraus. Tinka žmonėms, sergantiems diabetu. Šie sausainiai yra gaminami kelių skonių, todėl kiekvienas ras sau tinkamą.

Ekologiškos riešutų masės

Riešutų masės tinka veganiškai ir vegetariškai mitybai, be glitimo, be pieno produktų ir neturi pridėtinio cukraus ar saldiklių (pvz., Ksilitolio). Visos riešutų masės gaminamos be palmių aliejaus. Siūlome migdolų ir žemės riešutų mases.

 

Ekologiška melasa

Ekologiškas saldiklis, tinkantis vegetariškai ir veganiškai mitybai.

Turonų rinkinys

Turonas – yra tradicinis ispanų saldumynas iš riešutų masės, medaus ir kitų priedų, primenantis chalvą ar nugą. 

 

 

Ryžių krekeriai

Tai sveikas užkandis, kuriame naudojama iki 65% mažiau riebalų. Tinka žmonėms, netoleruojantiems gliuteno.

Natūralaus vaško žvakės

Šių žvakių gamybai naudojamas natūralus alyvuogių vaškas. Be palmių ir genetiškai modifikuotų sojų vaško. Be kvapiklių. Tai veganiškas produktas. Puikus pasirinkimas propaguojantiems sveiką gyvenimą ir aplinką.