MES ESAME

UAB "Alfa Trade " yra ambicinga ir perspektyvi įmonė. Atstovaujame imlų naujovėms, smalsų, besirūpinantį savo sveikata pirkėją, kartu siekiame sveikesnio gyvenimo!

 

MŪSŲ TIKSLAS

Skatinti sveiką gyvenseną, pasiūlyti rinkai kuo įvairesnių kokybiškų prekių, informuoti apie atsirandančias naujoves, bendrauti tik su patikimais gamintojais.

MES DIRBAME

Mes dirbame ir su didžiausiais Lietuvos ir Baltijos šalių mažmeninės prekybos tinklais, ir su mažesnėmis parduotuvėmis. Pagrindinis mūsų Užsakovas - didžiausias Baltijos šalyse mažmenynės prekybos tinklas “Maxima”.

Lietuva
0
milijonai gyventojų
Latvija
0
milijonai gyventojų
Estija
0
milijono gyventojų
Mes už sveiką gyvenimo būdą

Mūsų verslo sėkmė matuojama ne tik apyvarta eurais, atstovaujamų prekių grupių, prekybos taškų, kuriuose parduodama mūsų produkcija skaičiumi, bet ir mūsų klientų šypsenomis.

Mes taip pat prisidedame prie sveikesnio gyvenimo būdo skatinimo.

Prekiaujame sertifikuotais ekologiškais ir kitais nišiniais maisto produktais. Rinkoje išsiskiriame blaiviu požiūriu į kainodarą, neskrajojame padebesiais ir norime, kad mūsų ekologiški produktai pasiektų kuo platesnį pirkėjų ratą.

Mūsų tikslas, kad atstovaujamus produktus pamėgtų galutinis vartotojas, kad drąsiai vartotų juos pats ir nebijotų pasiūlyti savo vaikams ar anūkams.

Vadovaujamės teiginiu, jog sveikame kūne - sveika siela. 

Požiūris į bendradarbiavimą

Mūsų pirminis pirkėjas yra didieji prekybos tinklai, jie mus apibūdina kaip lanksčius, kūrybiškus, atkaklius, ir visada pasirengusius padėti. Suprantame, kad esame jų geriausi pagalbininkai ir stengiamės niekada neapvilti. Nevengiame ir kitų prekybos būdų, tokių kaip internetinė prekyba, mugės, mažos parduotuvės.

Esame orientuoti į ilgalaikį bendradarbiavimą. Labai palaikome savo platinamą prekinį ženklą, suprantame, kad mūsų atstovaujamo produkto sėkmė reiškia ir mūsų sėkmę.

Mes – socialiai atsakinga įmonė

Mes prisidedame prie sveikesnio gyvenimo būdo skatinimo, savo atkaklumo ir įgūdžių dėka parduodame vis didesnius atstovaujamų gamintojų produktų kiekius. Nepamirštame ir nelabai sėkmingų žmonių - dalyvaujame labdaros akcijose ir skatiname jose dalyvauti kitus.